nový účet | prihlásenie
meno
heslo
Ponuky práce, zamestnanie, brigády

Ponuky práce

, inzercia práce zdarma pre verejnosť, spoločnosti i personálne agentúry. Práca, zamestnanie, brigády, aktuality, články, diskusie.
Ponuky práce, zamestnanie, brigádyDopyt práce, zamestnanie, brigády
vložiť inzerát >           vložiť životopis >           založiť špióna >

21.07.2013

RAKUSKO,NEMECKO-OPATROVATELKY a ZDRAVOTNE SESTRICKY-IHNED

Náplň práce
• pomoc pri osobnej hygiene
• podávanie liekov
• pichanie inzulínovým perom pri diabetikoch
• meranie tlaku
• rehabilitácia
• vedenie domácnosti ak žije opatrovaná osoba sama

Požiadavky
Sme personalna agentura a hladame nemecky hovoriace opatrovatelky a zdravotné sestričky do Rakuska a Nemecka,Švajčiarska a anglicky hovoriace opatrovatelky do Holandska a Anglicka Podmienky: ukončený opatrovateľský kurz/zdr. škola, mierne pokročilá znalosť nemeckého a anglickeho jazyka do Holandska a Anglicka. Plat: od 1200EUR (pri ZS až 2500EUR). Pre bližšie info: Gavurikova 0917173171,jankagav@gmail.com

Ponúkame
• dlhodobá práca
• legálna práca ako zamestnanec slovenskej firmy alebo na rakúsku živnosť
• odpracovaná doba sa vám započítava do dôchodku
• poskytujeme vám zdarma asistenčnú linku počas celého pobytu

Ubytovanie a strava: zabezpečená zdarma v rodine
Poistenie: Podľa platnej Slovenskej legislatívy + komerčné poistenie (možnosť poistiť sa v našej agentúre).

Platové podmienky
1 400 EUR/mes.

Pracovný pomer
hlavný pracovný pomer

Miesto práce
celá SR

Termín nástupu
ihneď

Ďalšie oznámenie

Vhodné pre absolventov
ano

Profil spločnosti
Sme personálna agentúra, ktorá spolupracuje s viacerými nemeckými a rakúskymi partnermi, a pomáha zdravotným sestrám vycestovať za prácou do zahraničia s nástupom IHNEĎ!
Kontakt
spoločnosť: ATENA
IČO: 46004441
adresa: namestie SNP 14, Banska Bystrica, 97401
telefón: 0917173171
email: jankagav@gmail.com

Užitočné odkazy

Realitná kancelária STOX - rýchly predaj Vašej nehnuteľnosti
www.stox.sk

Veľkoformátová fototlač, realizácia reklamy, práca s kožou.
www.jvplusav.sk

Spotrebný materiál pre Vašu kanceláriu do 24 hodín u Vás.
www.ascsro.sk

Lepšia práca jedným klikom v Čechách, inzercia pre firmy zdarma.
www.jobpriority.cz

Google AdSense

© JobPriority 2009 | Všetky práva vyhradené. Šírenie alebo publikovanie obsahu týchto stránok bez predchádzajúceho písomného súhlasu prevádzkovateľa je zakázané.