nový účet | prihlásenie
meno
heslo
Ponuky práce, zamestnanie, brigády

Ponuky práce

, inzercia práce zdarma pre verejnosť, spoločnosti i personálne agentúry. Práca, zamestnanie, brigády, aktuality, články, diskusie.
Ponuky práce, zamestnanie, brigádyDopyt práce, zamestnanie, brigády
vložiť inzerát >           vložiť životopis >           založiť špióna >

28.12.2010

vodič MKD

Náplň práce
Preprava tovaru, komunikácia s oddelením špedície, evidencia dokumentácie a základné úkony pri údržbe vozidla.

Požiadavky
Zodpovednosť, spoľahlivosť, prax a znalosť AETR.

Ponúkame
Zaujímavé pracovné podmienky, možnosť zárobku až po 2100 Eur.

Platové podmienky
2 100 EUR/mes.

Pracovný pomer
hlavný pracovný pomer

Miesto práce
celá SR

Termín nástupu
ihneď

Profil spločnosti
Úspešná mladá firma etablovaná na trhu ponúka zamestnanie vodičom MKD. Zaujímavé pracovné podmienky, požadujeme zodpovednosť, znalosť AETR a spoľahlivosť.
Kontakt
spoločnosť: LEMOND
IČO: 44794452
adresa: Hurbanova 1600/64, Trenčín 91101
telefón: +421917439955
email: lubomir.mednansky@lemond.sk

Užitočné odkazy

Lepšia práca jedným klikom v Čechách, inzercia pre firmy zdarma.
www.jobpriority.cz

Spotrebný materiál pre Vašu kanceláriu do 24 hodín u Vás.
www.ascsro.sk

Veľkoformátová fototlač, realizácia reklamy, práca s kožou.
www.jvplusav.sk

Realitná kancelária STOX - rýchly predaj Vašej nehnuteľnosti
www.stox.sk

Google AdSense

© JobPriority 2009 | Všetky práva vyhradené. Šírenie alebo publikovanie obsahu týchto stránok bez predchádzajúceho písomného súhlasu prevádzkovateľa je zakázané.